Головна редакційна колегія
науково-документальної серії книг
«Реабілітовані історією»
Український інститут
національної пам'яті
 

Honda: світовий лідер в автомобільній та мотоциклетній промисловості

Honda - японська марка автомобілів, виробника мотоциклів та іншої техніки, яка вже понад півстоліття є однією з найвідоміших марок у світі. Сьогодні Honda є однією з найбільших автомобільних компаній світу та займає лідируючі позиції в автомобільній промисловості в Японії та у світі.

Історія

Компанія була заснована в 1948 році Соічіро Хондою в Токіо. Спочатку Honda займалася виробництвом мотоциклів, а 1963 року компанія випустила свій перший автомобіль, Honda T360. З того часу Honda стала одним із лідерів в автомобільній промисловості, випускаючи широкий спектр автомобілів, від малолітражок до розкішних седанів.

Цікаві факти:

  • У 1964 році Honda запустила свій перший мотоцикл у США – Honda 50, який став дуже популярним завдяки своїй простоті та надійності. Сьогодні мотоцикли Honda продовжують бути популярними у всьому світі.
  • У 1999 році компанія Honda стала першою японською автомобільною компанією, яка відкрила завод на території Росії.
  • У 2015 році Honda випустила свій перший водневий автомобіль Clarity Fuel Cell, який використовує водень як паливо і не виділяє шкідливих речовин в атмосферу.
  • Компанія Honda також займається виробництвом садової техніки, включаючи газонокосарки, тримери та генератори електроенергії.

Напрямки бізнесу

Окрім виробництва автомобілів та мотоциклів, компанія Honda також займається виробництвом садової техніки https://honda.com.ua/, морських суден, легкої авіації, електрогенераторів та іншої техніки. Компанія також займається розробкою нових технологій, таких як водневі паливні елементи та автоматичні системи керування.

Honda в Україні

Компанія Honda представлена в Україні офіційним дистриб'ютором, який здійснює продаж автомобілів та мотоциклів Honda, а також надає гарантійне та післягарантійне обслуговування. Компанія Honda Motor Ukraine розпочала свою діяльність в Україні у 2005 році, і відтоді встигла зарекомендувати себе як надійний партнер та постачальник якісної техніки.

На сьогоднішній день в Україні доступні для придбання автомобілі Honda різних класів та категорій: від невеликих міських автомобілів до кросоверів та спортивних купе. У модельному ряді компанії представлені такі моделі як Honda Civic, Honda CR-V, Honda Accord, Honda HR-V та інші.

Мотоцикли Honda також популярні серед українських любителів двоколісної техніки. В Україні доступні для придбання різні моделі мотоциклів Honda, включаючи туристичні, спортивні та кросові мотоцикли.

Висновок

Компанія Honda - це світовий лідер в автомобільній та мотоциклетній промисловості, яка займається виробництвом техніки найрізноманітнішого призначення. Honda також є лідером у розробці нових технологій та екологічно чистих двигунів. В Україні компанія представлена офіційним дистриб'ютором, який пропонує широкий вибір автомобілів та мотоциклів, а також забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування.