Головна редакційна колегія науково-документальної серії книг
«Реабілітовані історією»
Інститут історії
України
НАН України
Служба
безпеки
України
Український інститут
національної
пам"яті
Українське
культурно-просвітницьке
тов-во «Меморіал» ім. В. Стуса
Національна спілка
краєзнавців
України
 
   
 
 1. Новини
  1. Різниця між рівнями англійської мови: від початківця до володіння
  2. Книги для вивчення англійської мови
  3. Балконы в современных условиях строительства
  4. Що треба зробити, щоб продати будинок?
  5. Дослідження у дипломній роботі: вибір методів та їх застосування
  6. Honda: світовий лідер в автомобільній та мотоциклетній промисловості
  7. Історія успіху: Як ALTMIR став одним з провідних інтернет-магазинів в Україні
 2. Про нас
  1. Головна редколегія "РЕАБІЛІТОВАНІ ІСТОРІЄЮ"
 3. «Реабілітовані історією»
  1. Автономна Республіка Крим
  2. Вінницька область
  3. Волинська область
  4. Дніпропетровська область
  5. Донецька область
  6. Житомирська область
  7. Закарпатська область
  8. Запорізька область
  9. Івано-Франківська область
  10. Київська область
  11. Кіровоградська область
  12. Луганська область
  13. Львівська область
  14. Миколаївська область
  15. Одеська область
  16. Полтавська область
  17. Рівненська область
  18. Сумська область
  19. Тернопільська область
  20. Харківська область
  21. Херсонська область
  22. Хмельницька область
  23. Черкаська область
  24. Чернівецька область
  25. Чернігівська область
 4. Журнал «З архівів ВУЧК-ГПУ-НКВД-КГБ»
  1. 2021
  2. 2020
  3. 2019
  4. 2018
  5. 2017
  6. 2015
  7. 2014
  8. 2013
  9. 2012
  10. 2011
  11. 2010
  12. 2009
  13. 2008
  14. 2007
  15. 2006
  16. 2005
  17. 2004
  18. 2003
  19. 2002
  20. 2001
  21. 2000
  22. 1999
  23. 1998
  24. 1997
  25. 1995
  26. 1994
 5. Національний банк репресованих
 6. Інші видання
 7. Демонстраційний зал
 8. Контактна інформація

Національна академія наук України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Верховна Рада УкраїниРізниця між рівнями англійської мови: від початківця до володіння

 

Бути англійцем - почати говорити

 

Вивчення англійської є захоплюючим та корисним процесом. Однак, перед тим як розпочати навчання, важливо зрозуміти різні рівні володіння мовою. Знання різниці між рівнями допоможе вам вибрати відповідний курс та визначити свої цілі. Ось рівні англійської мови, які актуальні на 2023 рік, але 5 століть тому про них ще ніхто не знав:

 

 • На початковому рівні (Beginner) ви освоюєте основи англійської, включаючи базову лексику та граматику. Ви вчитеся створювати прості пропозиції, ставити запитання та описувати повсякденні ситуації.
 • У міру просування на рівень Elementary (початковий) ви розширюєте словниковий запас, поглиблюєте знання граматики і починаєте застосовувати їх на практиці. Ви можете робити прості діалоги, розуміти прості тексти та розмовляти на прості теми.
 • Наступний рівень - Pre-Intermediate (попередній). На цьому рівні ви зможете вести більш просунуті діалоги, розуміти тексти підвищеної складності та висловлювати свої думки точніше. Ви також заглиблюватиметеся у вивчення граматики та вдосконалюватимете навички письма та читання.
 • Intermediate (середній) - це рівень, на якому ви починаєте говорити більш вільно та впевнено. Ви можете брати участь у дискусіях, розуміти складні тексти та використовувати різноманітні граматичні конструкції. Ви також починаєте розвивати свій словниковий запас і працювати над вимовою.
 • Upper-Intermediate (підвищений) - на цьому рівні ви вдосконалюєте свої навички у говорінні та аудіювання. Ви можете брати участь у складних діалогах, розуміти більшу частину розмовної мови та вільно висловлювати свої думки. Ви також розвиваєте вміння писати складніші тексти та аналізувати інформацію.
 • Advanced - на цьому рівні ви отримуєте високий рівень володіння мовою. Ви можете брати участь у будь-яких дискусіях, розуміти складні тексти на різні теми. Ви також вдосконалюєте навички письма та читання, освоюєте складні граматичні структури.
 • І, нарешті, рівень Proficiency (володіння) – це найвищий рівень володіння. Ви можете говорити практично на рідному рівні, розуміти складні та академічні тексти без особливих проблем та вільно спілкуватися з носіями.

 

Отже, вибираючи свій рівень навчання, пам'ятайте про різницю між кожним із них. Встановіть реалістичні цілі та насолоджуйтесь процесом вивчення. Впевненість володіння мовою прийде з часом та практикою.

Різниця англійської мови у часі

 

Англійська крізь час

 

Англійська суттєво відрізняється від того, що була у 15-му столітті. За минулі століття відбулося безліч змін у його граматиці, лексиці та вимові. Ось деякі з основних відмінностей:

 

 1. Граматика: У 15-му столітті англійська мала більш складну граматичну структуру з багатьма відмінами і відмінюваннями. З часом багато з цих форм спростилися чи зникли. Наприклад, у сучасній англійській мові більшість іменників не мають відмін по відмінках.
 2. Лексика: За минулі століття англійською відбулися значні зміни у лексиці. Безліч слів і виразів з 15 століття стали застарілими або перестали використовуватися; прийняла багато нових слів з інших мов, особливо з латинської та французької.
 3. Вимова: Вимова англійської також істотно змінилося з часом. У 15-му столітті воно відрізнялося від сучасної вимови, і багато звуків мали іншу артикуляцію. Наприклад, голосні звуки могли звучати інакше, ніж у сучасній англійській мові.

 

Загалом, англійська мова у 15-му столітті та сучасна англійська мова мають значні відмінності у граматиці, лексиці та вимові. Ці зміни відображають історичний розвиток мови та її взаємодію з іншими мовами та культурами.