Головна редакційна колегія науково-документальної серії книг
«Реабілітовані історією»
Інститут історії
України
НАН України
Служба
безпеки
України
Український інститут
національної
пам"яті
Українське
культурно-просвітницьке
тов-во «Меморіал» ім. В. Стуса
Національна спілка
краєзнавців
України
 
   
 

Національна академія наук України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Верховна Рада України«Реабілітовані історією» (Івано-Франківська область)

Файлів: 2 
/files/store/Ivano-Frankivsk_1.pdfРеабілітовані історією. Івано-Франківська область. Книга 1.
05.10.2016 (40451.44 КБ.)

У першій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Івано-Франківська область» опубліковані результати дослідження про масові політичні репресії у серпня 1939–1980-х рр.

У розділі «Мовою документів» опубліковані матеріли про формування системи державного терору на Прикарпатті, описані методи роботи радянських спецслужб у 1939–1980-х рр.

Опубліковані спогади М. Андрейців, В. Андрушка, В. Гука, Я. Дорошенка, Г. Заячківської, Є. Іваничука, І. Кейвана, Я. Кіцула, І. Кічака, М. Клапчука, З. Красівського, П. Москалика, Д. Павличка, Я. Пащака, З. Попенюка, Б. Рокетського, П. Савчука, І. Салія, Д. Семенюка, І. Столярського.

Також надруковані біографічні нариси про трагічні долі родин Андрусяк і Крушельницьких, В. Костіва, О. Гірника, В. Горбового, І. Давидяка, В. Дем’янчука, О. Заливахи, М. Зорія, В. Іванишина, В. Кархута, В. Ковалишина, А. Король-Мельник, Д. Котка, З. Красівського, А. Красовського, О. Кузьми, Я. Лесіва, Я. Лукавецького, І. Мандрика, І. Манчука, Т. Мельничука, В. Небесійчука, Б. Стефанюка, В. Стрільціва, П. Шекеряка.

Опубліковані біографічні довідки на громадян Івано-Франківської області (букви А–К).

 

/files/store/Ivano-Frankivsk_2.pdfРеабілітовані історією. Івано-Франківська область. Книга 2.
19.05.2016 (50303.39 КБ.)

У другій книзі науково-документальної серії «Реабілітовані історією. Івано-Франківська область» подані короткі біографічні довідки про реабілітованих громадян (від Л до Я), про загиблих у боротьбі з комуністичним режимом, інформація про їх поховання, перепоховання та увіковічення, а також статистичні дані про наслідки репресій.