Головна редакційна колегія науково-документальної серії книг
«Реабілітовані історією»
Інститут історії
України
НАН України
Служба
безпеки
України
Український інститут
національної
пам"яті
Українське
культурно-просвітницьке
тов-во «Меморіал» ім. В. Стуса
Національна спілка
краєзнавців
України
 
   
 

Національна академія наук України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Верховна Рада України«Реабілітовані історією» (Кіровоградська область)

Файлів: 5 
/files/store/Kirovograd-2.djvuРеабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 2.
03.12.2016 (55193.00 КБ.)

У другій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» опубліковані біографічні дані майже чотирьох тисяч уродженців та мешканців п’яти районів сучасної Кіровоградщини (Добровеличківського, Долинського, 3нам’ямського. Кіровоградського та Компаніївського), які зазнали незаконних репресій у 1918–1991 рр. Кожному списку передують нариси про відомих у краї людей, характерні випадки наруги над людиною, спогади репресованих та їхніх нащадків.

/files/store/Kirovograd-1.djvuРеабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 1.
19.10.2016 (14183.67 КБ.)

У першій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» надрукована вступна стаття із аналізом регіональних особливостей політичних репресій, розділ «Мовою документів», короткі біографічні дані уродженців та мешканців чотирьох районів сучасної Кіровоградщини (Бобринецького, Вільшанського, Гайворонського та Голованівського), які зазнали політичних репресій у 1918–1991 роках.

/files/store/Kirovograd-5.pdfРеабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 5.
06.10.2016 (3791.82 КБ.)

У п’ятій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» опубліковані біографічні дані уродженців та мешканців м. Кіровограда, Світловодського, Ульянівського й Устинівського районів, які зазнали незаконних репресій у 1918–1991 рр. Кожному списку передують нариси про відомих у краї людей, характерні випадки наруги над людиною, спогади репресованих та їхніх нащадків.

/files/store/Kirovograd-4.djvuРеабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 4.
05.10.2016 (14101.76 КБ.)

У четвертій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» опубліковані біографічні дані майже чотирьох тисяч уродженців та мешканців чотирьох районів сучасної Кіровоградщини (Олександрівського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського), які зазнали незаконних репресій у 1918–1991 рр. Кожному списку передують нариси про відомих у краї людей, про характерні випадки наруги над людиною, спогади репресованих та їхніх нащадків.

/files/store/Kirovograd-3.pdfРеабілітовані історією. Кіровоградська область. Книга 3.
19.02.2011 (9796.28 КБ.)

У третій книзі науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією. Кіровоградська область» опубліковані біографічні дані уродженців та мешканців Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського, Новомиргородського, Новоукраїнського районів, які зазнали незаконних репресій у 1918–1991 рр. Кожному списку передують нариси про відомих у краї людей, характерні випадки наруги над людиною, спогади репресованих та їхніх нащадків.